Найближчим часом Україна підпише угоди з безпеки зі США та Японією
Україна підпише угоди про співробітництво у сфері безпеки з США та Японією найближчим часом, зокрема, або на полях саміту G-7 в Італії, або під час проведення Саміту миру у Швейцарії, або ж у липні на Саміті НАТО у Вашингтоні, повідомив речник президента України Сергій Никифоров.
"У нас попереду важливі міжнародні події - саміт "Великої сімки", саміт НАТО та саміт світу... Також у нас (передбачені - ІФ-У) двосторонні договори з безпеки в рамках вільнюської Декларації "G-7" від минулого року. Найближчим часом на цих зустрічах ми очікуємо підписання двосторонніх безпекових договорів з нашими потужними союзниками, як США та Японія", - розповів Нікіфоров в ефірі телемарафону.
Крім того, за його словами, "на одному з цих заходів буде озвучено якусь конкретику щодо рішення про передачу додаткової системи ППО для України".
Раніше президент України Володимир Зеленський під час зустрічі в Берліні з міністром оборони Німеччини заявив, що очікує найближчим часом на позитивні рішення партнерів про передачу двох або трьох систем ППО "Patriot".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
За останніми оцінками відновлення України коштуватиме приблизно 500 млрд євро - Шмигаль
19:14, 24.02.2025
ЄС та країни-члени підтримали Україну вже на EUR145 млрд, ще EUR3,5 млрд передадуть у березні – президентка Єврокомісії
13:14, 24.02.2025
РФ припинить бої в Україні, коли переговори дадуть твердий результат, включно з категоричним невступом України до НАТО, - Лавров
12:41, 24.02.2025
Трюдо оголосив про передачу Україні 25 БМП, 4 тренажерів для F-16 і CAD5 млрд, отриманих із заморожених активів РФ
12:20, 24.02.2025
Президент Литви запропонував надати членство Україні в ЄС з 2030 року і почати переговори за кілька тижнів
11:53, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Недбалість директора КП спричинила дві масштабні пожежі на Одещині – Офіс генпрокурора
15:33, 25.02.2025
Ворог обстріляв Краматорськ, загинув цивільний, ще одна особа дістала поранення
15:23, 25.02.2025
Польща готує 46-й пакет допомоги Україні та буде продовжувати допомагати – віцепрем'єр
15:22, 25.02.2025
Рада прийняла закон про направлення підрозділів ЗСУ до інших держав під час війни з пропозиціями президента - нардеп
14:55, 25.02.2025
Третя штурмова Білецького анонсувала Платформу реформ для масштабування кращого досвіду