У Запоріжжі вирішили скасувати безкоштовний проїзд у міському електротранспорті
Запоріжжя готується скасувати безкоштовний проїзд у міському електротранспорті, запроваджений у місті після початку повномасштабного вторгнення армії Російської Федерації до України, повідомляють у пресслужбі Запорізької міської ради.
За інформацією Запорізької мерії, однією з причин скасування безоплатного проїзду в запорізькому міськелектротранспорті, запровадженого більш ніж два роки тому (з перших днів війни), є відсутність у КП "Запоріжелектротранс" грошей на закупівлю достатньої кількості запчастин для проведення своєчасних ремонтів рухомого складу.
Через обмежені можливості міського бюджету та вичерпані внутрішні резерви КП "Запоріжелектротранс", запропоновано встановити єдину вартість в електротранспорті - 10 грн. При цьому, в мерії обіцяють одночасно знизити вартість проїзду в комунальних автобусах з 12 грн до 10 грн.
Рішення вступить у дію після затвердження виконавчим комітетом Запорізької міської ради.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
На Правому березі Києва припинено рух електротранспорту, на окремих маршрутах його дублюватимуть автобуси – КМДА
13:46, 13.01.2026
Глава "Укрзалізниці" радить планувати стикування із запасом мінімум у 3-4 години
20:54, 11.01.2026
Динамічне ціноутворення на СВ набуде чинності у найближчі тижні – глава "Укрзалізниці"
19:17, 10.01.2026
Весь електротранспорт на лівому березі Києва тимчасово не працюватиме – Київпастранс
14:36, 10.01.2026
УЧХ працював на місці ліквідації наслідків російської атаки БпЛА у Запоріжжі
14:21, 08.01.2026
ОСТАННЄ
Ми досягаємо величезного прогресу, допомагаючи Венесуелі стабілізуватися та відновитися - Трамп
01:03, 15.01.2026
Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом
00:40, 15.01.2026
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін