ДБР проводить обшуки в Божковській виправній колонії в Полтавській області - джерело
Державне бюро розслідувань (ДБР) проводить масштабні обшуки в Божковській виправній колонії в Полтавській області на підставі наявної у правоохоронців інформації про численні порушення прав ув'язнених і тортури, повідомило агентству "Інтерфакс-Україна" джерело в правоохоронних органах.
За інформацією джерела, слідчі дії також проводять в офісі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання покарань Державної кримінально-виконавчої служби (ДКВС) і в її керівника Георгія Романова.
Крім інформації про можливу організацію системи поборів і знущань в установах виконання кримінальних покарань правоохоронці також перевіряють підстави отримання Романовим у приватну власність майна, яке значно перевищує його офіційні доходи. Йдеться про квартири, офісні приміщення та елітні автомобілі.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ДБР повідомляє про знищення схеми поборів з експортерів на Кропивницькій митниці
15:27, 19.01.2026
ДБР: На Донеччині викрито військових, які вкрали понад 47 млн грн на закупівлях дронів
10:52, 15.01.2026
ДБР: суд стягнув у дохід держави активи родини колишнього посадовця екологічної інспекції на понад 20 млн грн
17:43, 14.01.2026
Посадовця Чернівецької митниці викрито на систематичних хабарях - ДБР
12:37, 13.01.2026
ВАКС конфіскував елітне авто родини екскерівника Харківського обласного ТЦК
16:09, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Сибіга на переговорах з румунською колегою: Розраховуємо на наших сусідів у наданні додаткової енергетичної допомоги
20:29, 19.01.2026
Федоров у розмові з Гілі відзначив важливість спільного проєкту з виробництва дронів Octopus
20:20, 19.01.2026
Кількість загиблих у залізничній катастрофі в Іспанії зросла до 40 людей – ЗМІ
20:13, 19.01.2026
Макрон відхилить запрошення Трампа приєднатися до його "Ради миру"