Глава СБУ: морські дрони, оснащені РСЗВ, можуть уражати і морські, і наземні цілі
Морські дрони "Sea Baby", оснащені РСЗВ "Град", можуть використовуватися для ураження морських і наземних цілей, повідомив глава Служби безпеки України Василь Малюк.
"(Дрони - ІФ-У) можуть використовуватися для ураження наземних площинних цілей у прибережній зоні, а також для безпосереднього вогневого контакту в морі", - сказав він у коментарі журналістам.
Глава СБУ додав, що використання морських дронів " доволі ефективне". Крім цього, оснащення РСЗВ - не "єдина історія, яка використовується як ноу-хау" на цьому морському дроні.
"Там є багато інших різновидів озброєння, які дрон несе на собі як багатоцільова платформа, але про це розповідати не будемо, щоб не допомагати нашим ворогам", - наголосив Малюк.
Загалом дрони СБУ уразили 11 російських кораблів, а також Кримський міст.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ продемонструвала нове покоління морських дронів Sea Baby
12:51, 22.10.2025
Морські дрони "відпрацювали" по російських вертольотах і літаках у Керченській бухті
10:09, 09.12.2024
Глава СБУ пообіцяв ворогу нові "сюрпризи" завдяки впровадженню найкращих військово-технологічних рішень
18:30, 23.05.2024
Морські дрони СБУ Sea Baby оснастили системами "Град", що підвищило їх ефективність, - джерело
10:17, 22.05.2024
ОСТАННЄ
Ворог атакував Київщину дронами та ракетами, поранено троє людей – ОВА
04:01, 06.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 180 ворожих атак - Генштаб
03:59, 06.12.2025
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині