Умєров і помічник генсека НАТО обговорили ситуацію на полі бою і кроки на шляху до членства України в Альянсі
Міністр оборони України Рустем Умєров провів зустріч у Києві з помічником генерального секретаря НАТО з розвідки та безпеки Скоттом Бреєм.
"Подякував йому за всю надзвичайно важливу допомогу, яку альянс надавав і продовжує надавати для нашої боротьби з агресором. Висловив упевненість, що Україна стане членом НАТО, а моїм завданням як міністра бачу наближення цього моменту. Обговорили з паном Бреєм, які кроки нам треба для цього зробити", - написав Умєров у фейсбуці.
Сторони також обговорили поточний стан справ на полі бою, оцінили потенційні загрози.
"Ще раз наголосив, що протиповітряна оборона є одним з ключових елементів нашого захисту і потребує посилення. Високо оцінили рівень обміну інформацією та координацію наших дій з альянсом. Обговорили, які ще дії можемо вжити для зміни ситуації на фронті", - зазначив Умєров.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Міністри оборони України та Литви обговорили постачання боєприпасів для української армії
11:53, 09.03.2025
США мають намір відмовитися від участі в плануванні нових навчань НАТО в Європі - ЗМІ
16:36, 08.03.2025
Росія матиме змогу успішно атакувати держави-члени НАТО за 3-5 років – ISW
06:29, 08.03.2025
Умєров та Кубілюс обговорили ініціативи, які дозволять забезпечити фінансування ЗСУ та закупівлю оборонної продукції
15:32, 07.03.2025
Умєров та Каллас в Брюсселі обговорили можливі механізми фінансування оборони України
14:13, 07.03.2025
ОСТАННЄ
Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України
20:35, 10.03.2025
Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"
20:20, 10.03.2025
Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах
20:01, 10.03.2025
Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні
19:59, 10.03.2025
Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні