Шмигаль обговорив із послами країн G7 необхідність посилення української ППО
Україна потребує більшої кількості систем ППО, це пріоритетна потреба в захисті життя людей і критичної інфраструктури, заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час зустрічі з послами країн G7.
"Обстріли росії не припиняються. Атаки спрямовані проти цивільної та енергетичної інфраструктури. Тому для нас також важлива допомога з обладнанням. Працюємо й над посиленням захисту критичних об’єктів та децентралізацією енергосистеми. Скоординували з послами наші потреби. Обговорили системні рішення для Харкова", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за підсумками зустрічі.
Під час зустрічі сторони також обговорили звернення "Укренерго" до ENTSO-E для збільшення можливості імпорту електроенергії до 2,2 ГВт.
"Дякую партнерам за розуміння актуальних проблем України та постійну готовність прийти на допомогу. Цінуємо цю підтримку", - додав прем'єр-міністр.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Умєров та Гнатов зустрінуться з американською стороною у Флориді в четвер – член делегації України
14:33, 04.12.2025
Умєров зустрінеться з перемовниками Трампа в четвер у Маямі - ЗМІ
03:03, 04.12.2025
Норвегія, Нідерланди та Німеччина оголоcили про спільний пакет підтримки України на NOK5 млрд у рамках PURL
11:48, 03.12.2025
Зеленський в середу може зустрітися з Віткоффом та Кушнером в "однієї з європейських країн" – ЗМІ
16:58, 02.12.2025
Україна може зустрітися з американською стороною на більш високому рівні - Зеленський
16:45, 02.12.2025
ОСТАННЄ
У Чернігівській області 90% абонентів без світла через аварію в мережі - обленерго
15:07, 05.12.2025
Дві людини загинули внаслідок удару БпЛА по вантажівці в Ізюмі
15:06, 05.12.2025
Єврокомісія сприятиме доступу України до резерву кібербезпеки ЄС - Віркунен
15:04, 05.12.2025
ЄС має працювати над інструментами для визначення походження безпілотників - посол Швеції
14:48, 05.12.2025
Військовий омбудсмен: Військові не мають займатися мобілізацією, системі потрібна реформа