Петиція до Кабміну щодо створення у структурі Нацполіції підрозділу Зоополіції набрала 25 тис. голосів
Петиція на сайті Кабінету Міністрів України із закликом створити в структурі Національної поліції підрозділ Зоополіції набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.
Згідно з платформою на сайті уряду, петиція була подана 6 березня і станом на 7 квітня набрала необхідні для розгляду 25 тис. голосів.
"Ми просимо Кабінет Міністрів доручити Міністерству внутрішніх справ України створити в структурі Національної поліції України підрозділ зоополіції, та розробити нормативно-правову базу для його діяльності, затвердивши відповідне Положення та наділивши зоополіцію відповідними повноваженнями", - ідеться в тексті петиції.
Автори петиції вважають, що на сьогодні Нацполіція не реагує належним чином на кримінальні та адміністративні правопорушення у сфері поводження з тваринами, а поліцейські не володіють спеціальними знаннями, необхідними для складання адмінпротоколів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Київська влада додатково дослідить всі конструктивні елементи огорожі Байкового кладовища – відповідь на петицію
14:32, 07.03.2025
Кабмін має намір збільшити до 75% можливість бронювання працівників надавачів комунальних послуг
10:57, 05.03.2025
Петиція до Кабміну про санкції проти Іванющенка і Аврамова набрала 25 тис. голосів
14:24, 28.02.2025
Петиція до Кабміну про блокування російськомовних піснень на стримінгах набрала 25 тис. голосів
18:14, 19.02.2025
Петиція до уряду щодо скасування наказу МОН про рекомендації оцінювання результатів навчання набрала 25 тис. голосів
09:26, 13.02.2025
ОСТАННЄ
З початку березня евакуйовано 95 донеччан до більш безпечних регіонів України - обладміністрація
15:25, 10.03.2025
В разі потреби ЄС готовий підтримати Україну за допомогою супутникових можливостей GOVSATCOM
15:19, 10.03.2025
У Києві припинять евакуацію приватних авто під час повітряної тривоги – влада
15:12, 10.03.2025
Загинула людина в результаті ворожих обстрілів прикордоння Чернігівщини - поліція