Кулеба закликає Захід надати Україні більше систем ППО, зокрема для воїнів на передовій
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба закликає партнерів надати Україні більше систем протиповітряної оборони, яких потребує Україна для відбиття російських атак, зокрема додаткових Patriot, здатних збивати балістичні ракети.
Міністр наголосив, що якби Україна "мала достатньо систем ППО, а саме Patriot, ми змогли б захистити не лише життя нашого народу, а й нашу економіку від руйнування".
"Коли українські війська втрачають позиції, давайте подивимося, чому. Це тому, що Росія почала масово використовувати модернізовані авіаційні керовані бомби", - сказав міністр.
Він пояснив, що ці бомби - це зброя, від якої "неможливо втекти", якщо ви є наміченою ціллю.
"Вона просто падає вам на голову і руйнує все. Ось так ми втрачаємо позиції, і єдиний спосіб запобігти цьому - збивати літаки з бомбами", - додав Кулеба.
"Нам потрібні системи ППО на передовій", - закликав глава МЗС.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Норвегія зі своїх складів передала Україні минулого тижня ракети до систем ППО для захисту енергетики
18:49, 22.01.2026
У Києві створено робочу групу для верифікації когенераційних установок, генераторів та іншого обладнання
14:42, 21.01.2026
В Україну надійшла партія допомоги від уряду Італії – Кулеба
14:33, 20.01.2026
Зеленський: У нас стало трохи більше систем ППО
13:24, 20.01.2026
Сили оборони збили 27 російських ракет і 315 БПЛА
10:43, 20.01.2026
ОСТАННЄ
Стерненко став радником міністра оборони з питань підвищення використання БпЛА на фронті - Федоров
21:33, 22.01.2026
Порошенко з депутатами "Євросолідарності" передали дрони і техніку у 14 бригад
20:59, 22.01.2026
Зеленський зустрівся з представниками міжнародного бізнесу, фінансових установ та енергетичних компаній
20:33, 22.01.2026
Ексзаступник начальника Ізюмської МВА отримав другу підозру щодо розкрадання коштів, виділених на "єВідновлення"
20:24, 22.01.2026
Каллас: Ми маємо бути готови до різних сценаріїв з боку США