Україна розробляє системи ППО з високоточними ракетами, аналогічні NASAMS - WP
В Україні почали розробляти системи протиповітряної оборони з високоточними ракетами, аналогічні американській і норвезькій системі NASAMS, повідомляє The Washington Post з посиланням на українських чиновників.
"Минулого місяця міністр стратегічних галузей України Олександр Камишін заявив, що Україна розгорнула ракету місцевого виробництва з дальністю дії понад 400 миль. Він не надав подробиць. За словами чиновників, також розробляються системи ППО з високоточними ракетами, аналогічні американській і норвезькій Advanced Surface-to-Air Missile System (NASAMS)", - йдеться в повідомленні, оприлюдненому в середу.
Однак наголошується, що високотехнологічні системи, які необхідні для того, щоб дати відсіч російським окупантам, ще дуже далекі від виробництва в Україні.
"Щоб освоїти таке виробництво, щоб побудувати таке виробництво, мають пройти десятиліття", - сказав директор Національної асоціації української оборонної промисловості Максим Полив'яний.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський провів Ставку, присвячену аналізу сьогоднішнього російського удару
19:39, 07.03.2025
Французькі винищувачі вперше взяли участь у відбитті повітряної атаки противника
11:11, 07.03.2025
Шмигаль допускає ризик щодо поставок ракет для Patriot, але впевнений, що вдасться знайти рішення із США та партнерами
13:46, 04.03.2025
Росіяни попередньо запустили ракети з району Енгельса – Повітряні сили
05:36, 25.02.2025
Україні були обіцяні системи ППО як компенсація за відсутність запрошення до НАТО, але вони досі не надійшли – Зеленський на засіданні G7
17:49, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Середньорічна температура в Україні може зрости ще на 1°C до 2040 року – глава Міндовкілля
12:12, 14.03.2025
Підтримка Австрією України залишається непохитною, зокрема її суверенітету і територіальної цілісністі - нова глава МЗС
12:07, 14.03.2025
70% українців віддають перевагу українським виробникам — опитування Rakuten Viber
12:05, 14.03.2025
Глава МВС про вбивство активіста Ганула в Одесі: Є зачіпки, стрілець не був одягнутий у військову форму
12:01, 14.03.2025
Поліцейські встановлюють обставини вбивства активіста Ганула в центрі Одеси, глава МВС взяв справу під особистий контроль