Зеленський показав прем'єру Греції зруйнований Росією Спасо-Преображенський собор в Одесі
Президент України Володимир Зеленський під час спільного з прем'єр-міністром Греції Кіріакосом Міцотакісом візиту до Одеси показав йому зруйнований Росією Спасо-Преображенський собор.
"Спасо-Преображенський собор Одеси серйозно постраждав від російського ракетного удару. Переважна більшість російських цілей - це звичайні цивільні об'єкти", - сказано в соцмережі Х у Зеленського.
Президент України наголосив на необхідності відновлення кожного з них.
Також він подякував Греції за її готовність зробити свій внесок у відновлення української культурної спадщини, зокрема в Одесі.
Раніше повідомлялося, що Спасо-Преображенський кафедральний собор в Одесі постраждав унаслідок російських обстрілів 23 липня 2023 року.
Італія та ЮНЕСКО підписали угоду, відповідно до якої Італія зробить внесок 500 тис. євро на проведення першочергових відновлювальних робіт у Спасо-Преображенському соборі, повідомляла мерія Одеси.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський: Головне завдання для української делегації – дати реальну інформацію про наслідки російських ударів
15:28, 17.01.2026
Зеленський обговорив з британським віцепрем’єром Ламмі санкції проти РФ та вербування агресором іноземців
18:52, 16.01.2026
Зеленський обговорив із Кубраковим аспекти надзвичайної енергетичної ситуації в Україні
18:20, 16.01.2026
Зеленський і президент Чехії обговорили ситуацію на фронті, чеську артилерійну ініціативу
14:57, 16.01.2026
Рада ратифікувала грантову угоду з Італією про відновлення культурної спадщини Одеського регіону
11:38, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Ворог просунувся у поблизу Свято-Покровського і Федорівки - DeepState
23:17, 17.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 117 ворожих атак - Генштаб
22:22, 17.01.2026
Європейська Рада, Франція й Швеція відреагували на заяву Трампа про мито як покарання за солідарність з Гренландією
22:18, 17.01.2026
Двоє людей постраждали внаслідок ворожих ударів по Сумській громаді
22:02, 17.01.2026
Одна людина померла від поранень отриманих внаслідок атаки російського дрона у Херсонській області