Ердоган заявив про готовність налагодити російсько-український діалог
Туреччина готова докласти зусиль для відновлення російсько-українських переговорів, повідомляє в середу агентство "Анадолу" з посиланням на президента Туреччини Реджепа Таїпа Ердогана.
"Для досягнення миру ми готові відновити процес переговорів, які раніше відбувалися в Стамбулі", - заявив Ердоган у відеозверненні до учасників саміту "Україна - Південно-Східна Європа".
"Дипломатія і діалог мають отримати шанс закінчити війну справедливим і міцним миром. (...) Я вважаю, що необхідно ініціювати спільні зусилля, хоча б для визначення загальних параметрів миру", - додав турецький лідер.
Ердоган також наголосив на необхідності встановлення принципів гарантії безпеки комерційних суден у Чорному морі та повідомив, що Анкара бере участь у переговорах щодо створення нового положення ООН про зобов'язання щодо забезпечення безпеки.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Туреччина підтримує ініціативу щодо якнайшвидшого припинення вогню й атак у повітрі та на морі у війні РФ проти України – Ердоган
14:16, 07.03.2025
Щоб отримати результати від нового процесу переговорів про мир, Україна повинна бути включена в цей процес - Ердоган
21:54, 24.02.2025
Ердоган обговорив з Рютте врегулювання війни РФ проти України і встановлення миру в регіоні
19:10, 18.02.2025
Україна працює з Туреччиною для забезпечення продовольчої безпеки на Близькому Сході та в Африці – Зеленський
18:50, 18.02.2025
Зеленський: Україна не визнає юридично окуповані РФ території
17:58, 18.02.2025
ОСТАННЄ
Сирський: У лютому українські дрони уразили та знищили цілей противника на 22% більше порівняно із січнем
11:14, 10.03.2025
Пасажир, який потрапив під потяг на станції метро "Вирлиця", загинув
11:05, 10.03.2025
Дрони ГУР атакували НПЗ в Самарській області РФ - джерела
11:02, 10.03.2025
УЧХ протягом лютого видав у Херсоні понад 21 тис. продуктових наборів
11:00, 10.03.2025
В Одесі внаслідок ураження струмом загинув підліток