США оголосять про нові санкції проти РФ напередодні річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну
США оголосять про нові санкції проти Росії у зв'язку зі смертю опозиційного лідера Олексія Навального напередодні дворічної річниці початку повномасштабного вторгнення Росії до України, повідомив представник Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передає "Голос Америки".
"За вказівкою президента Байдена в п'ятницю цього тижня ми оголосимо про запровадження великого пакета санкцій, щоб закликати Росію до відповіді за те, що трапилося з Навальним", - заявив він.
Кірбі підкреслив: "очевидно, що відповідальність за смерть Навального несуть президент Путін і його уряд", водночас посольство США в Москві намагається отримати більше інформації про смерть лідера опозиції.
У Білому домі зазначили, що санкції також буде введено у відповідь на всі дії Росії "під час цієї злісної і жорстокої війни, що триває вже два роки".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Держсекретар США обговорив з шефом МЗС Італії шляхи досягнення миру в Україні та перерозподіл тягаря з утримання НАТО - Рубіо
22:13, 14.03.2025
Україні доведеться піти на певні територіальні поступки РФ – Волтц
21:17, 14.03.2025
Волц про перемовини у Джидді: В якийсь момент ми взяли карту і почали малювати на ній, як ми збираємося закінчити цю війну
21:13, 14.03.2025
Радники з безпеки Німеччини, Франції та Великої Британії неанонсовано вирушили до Вашингтону
21:03, 14.03.2025
ЗАЕС є проблемою як для російської, так і для української сторони – Зеленський
20:42, 14.03.2025
ОСТАННЄ
Росіяни ударили по енергооб'єктах у Дніпропетровській та Одеській областях, пошкодження суттєві
10:18, 15.03.2025
Через нічні удари ворожих БпЛА по Богодухову постраждали чотири мирних мешканці
10:14, 15.03.2025
Трамп пообіцяв новини щодо переговорів з Україною та Росією 17 березня – ЗМІ
10:05, 15.03.2025
Загальна кількість постраждалих внаслідок ракетної атаки по Кривому Рогу становить 14 осіб
10:03, 15.03.2025
У Білоцерківському районі Київщини через атаку дронів пошкоджено 7 приватних будинків