Україна має домогтися цього року конфіскації російських активів - Зеленський
Завдання України цього року не тільки максимально посилити повітряний щит і далекобійні можливості, а й завдати Росії максимальних системних втрат, сказав у відеозверненні в середу президент України Володимир Зеленський.
Зокрема, зазначив він, "це стосується заморожених російських активів і держави-терориста, і осіб, пов'язаних із нею. Усе має бути конфісковано і працювати на захист від терору. Це справедливо - відповідати терористові. Справедливо - знищувати терористів. І справедливо - змусити державу-терориста платити за те, що вона робить".
"Ми максимально енергійно працюємо з нашими партнерами, щоб рішення щодо російських активів було якнайшвидше", - сказав він, зазначивши, що про це говорив у середу на зустрічі з главою європейської дипломатії Боррелем.
"Дійсно, потрібне уніфіковане і сильне рішення. Таке рішення, яке доводить нашу спільну повагу до міжнародного права і повну зневагу до держави-терориста", - сказав Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
Молдова денонсувала угоду з РФ про культурні центри
20:35, 05.12.2025
Netflix купить активи Warner Bros. Discovery в рамках угоди на $72 млрд
15:20, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Білецький анонсував створення Ветеранського корпусу для всіх підрозділів Сил оборони
12:47, 06.12.2025
Щонайменше 8 людей поранені внаслідок нічної атаки в Україні
12:37, 06.12.2025
Знеструмлені 10 населених пунктів у Запорізькій області внаслідок атаки РФ
12:18, 06.12.2025
Погода найближчими днями в Україні не зміниться, лише на заході в понеділок невеликий дощ, на півдні - туман
12:10, 06.12.2025
Фотовиставка відкрилася на станції метро "Золоті ворота" в Києві з нагоди Дня ЗСУ