Ракетний удар росіян пошкодив два газопроводи в Миколаєві та вбив працівника "Газмереж" - "Нафтогаз"
Унаслідок ракетної атаки російських агресорів уранці середи пошкоджено два газопроводи в Миколаєві, загинув працівник ТОВ "Газорозподільні мережі України", повідомила Група "Нафтогаз".
"Аварійно-диспетчерські бригади "Газмереж" одразу розпочали ліквідацію аварії. Роботи на об'єкті триватимуть до повної ліквідації наслідків", - повідомляється в телеграм-каналі групи.
"Нафтогаз" також зазначив, що внаслідок обстрілу загинув електромонтер із ремонту та обслуговування електроустаткування "Газмереж" Леонід Глове, поруч із будинком якого впала ракета.
"Наш колега помер у реанімації. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Леоніда", - зазначив "Нафтогаз".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Глава "Нафтогазу" категорично спростував введення обмежень споживання газу в будь-якому регіоні України
16:54, 14.01.2026
Зеленський про ліквідацію наслідків ударів РФ: Готові допомагати громадам, але вони самі мають бути максимально активними
20:36, 13.01.2026
Одинадцятирічна дитина поранена внаслідок авіаудару по селу в Харківській області
19:26, 13.01.2026
РФ сьогодні атакувала 15 об’єктів критичної інфраструктури в Україні
18:43, 13.01.2026
РФ двома ракетами та чотирма дронами знищила вантажний та пошкодила поштовий термінали "Нової пошти" під Харковом
16:10, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Кличко відкинув претензії Зеленського щодо енергокризи в Києві та згадав про 4 роки без зустрічі з президентом
00:40, 15.01.2026
Кабмін утворив Науково-експертну раду зі змін клімату та збереження озонового шару
23:13, 14.01.2026
У Києві під час розвантаження генератора загинув працівник "Київтеплоенерго"
22:57, 14.01.2026
Сертифікат про рівень володіння держмовою може бути скасований в адмінпорядку або судом - Кабмін
22:50, 14.01.2026
Кабмін скасував Концепцію держпрограми з використання технологій ШІ в пріоритетних галузях економіки