Кулеба: Нам потрібні заморожені активи РФ, а не заморожений конфлікт
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в Давосі наголосив на важливості передання заморожених активів РФ Україні.
"Коли ми чуємо аргументи деяких експертів або мислителів про те, що Україні, можливо, варто було б заморозити конфлікт, наша відповідь проста: нам потрібні заморожені активи РФ, а не заморожений конфлікт. Саме таким має бути шлях уперед, щоб надіслати чіткий сигнал усім у світі: якщо ти наважуєшся порушити правила, ти будеш змушений заплатити за це", - сказав він на спільному брифінгу з головою Британської дипломатії Девідом Кемероном у Давосі.
Кулеба зазначив, що якщо не прояснити це зараз, то кількість міждержавних конфліктів і загострень у світі зростатиме, а ціна їх вирішення буде набагато вищою, ніж ціна допомоги Україні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Свириденко до Железняка: Ознайомте мене з фактами, а я прийму відповідне управлінське рішення щодо Кулеби
11:35, 05.12.2025
Сибіга заявив про суттєвий прогрес у питанні використання заморожених російських активів
18:51, 03.12.2025
Єврокомісар Домбровскіс: репараційна позика не завдає шкоди Центробанку РФ та пропонує сильні захисні механізми країнам ЄС
15:49, 03.12.2025
Фон дер Ляєн: ми врахували більшість занепокоєнь Бельгії
15:20, 03.12.2025
Перші 1,5 тис. родин подали заявки на житлові ваучери для переселенців з ТОТ - Кулеба
18:03, 01.12.2025
ОСТАННЄ
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам
14:33, 06.12.2025
Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир