Кулеба привітав новопризначеного главу французького МЗС
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба привітав новопризначеного главу французького МЗС Стефана Сежурне.
"Вітаємо Стефана Сежурне з призначенням у французьку дипломатію", - написав Кулеба в соцмережі Х.
За його словами, Сежурне за час своєї роботи в Європейському парламенті багато зробив для України та захисту свободи.
Він зазначив, що "з нетерпінням чекає спільної роботи в дусі солідарності для нашої спільної перемоги".
Також Кулеба подякував за роботу колишній главі французького МЗС Катрін Колонні.
"Я вдячний Катрін Колонні за все, чого вона домоглася на посаді міністра закордонних справ Франції. Важкі часи вимагають сильних лідерів і професіоналів. Ви очолювали французьку дипломатію, дорога Катрін. Я бажаю вам усього найкращого у ваших майбутніх починаннях", - додав Кулеба.
Як повідомлялося, Високий представник Європейського Союзу з питань зовнішньої політики і політики безпеки Жозеп Боррель привітав новопризначеного міністра закордонних справ Франції Стефана Сежурне (Steph_Sejourne).
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Сибіга обговорив із керівництвом МКС притягнення до відповідальності за злочини, скоєні в Україні внаслідок агресії РФ
21:05, 16.12.2025
Франція вимагає надійних гарантій безпеки для України, перш ніж обговорювати територіальні питання – ЗМІ
18:28, 16.12.2025
Головним пунктом порядку денного саміту ЄС буде Україна – високопосадовий європейський дипломат
17:09, 16.12.2025
Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України
13:51, 16.12.2025
Від сировини до сервісу: як цифровізація трансформує модель українського експорту
12:11, 16.12.2025
ОСТАННЄ
МЗС закликає африканські уряди вжити рішучих заходів для зупинки російських програм з вербування молоді на війну проти України
14:05, 17.12.2025
Богдан Кукура очолив правління "Укрнафти"
14:01, 17.12.2025
Знеструмлення Одещини стало НС державного рівня, частина резервного фонду спрямована на паливо для генераторів – обладміністрація
13:57, 17.12.2025
Кличко: Завершення робіт на станції "Мостицька" в основних конструкціях передбачене в 2026р
13:56, 17.12.2025
Глава МВС: Рада надала соцгарантії сім'ям поліцейських, зниклих безвісти