На бахмутському напрямку тривають інтенсивні бої, війська РФ намагаються просунутися в бік Часова Яру
Російські війська нещодавно здійснили підтверджений наступ на північний захід від Бахмута, йдеться в огляді американського Інституту вивчення війни (ISW).
Зазначається, що на геолокованих кадрах, опублікованих 2 січня, видно, що російські війська, імовірно, частини 98-ї повітряно-десантної дивізії (ПДВ), просунулися на північ від дороги Бахмут-Хромове між Богданівкою і Хромовим.
Водночас, ідеться в огляді, біля Богданівки точаться інтенсивні бої і російські війська намагаються просунутися в бік Часова Яру (на захід від Бахмута).
Російські та українські джерела також повідомляли про позиційні бої на північний захід від Бахмута поблизу Богданівки і Хромового, на захід від Бахмута біля Іванівського і на південний захід від Бахмута неподалік Курдюмівки, Кліщіївки та Андріївки.
За даними ISW, на бахмутському напрямку продовжують діяти підрозділи російських 98-ї та 106-ї дивізій ПДВ і Північного флоту.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Генштаб спростував інформацію про захоплення ворогом Гуляйполя й Мирнограда і половини Костянтинівки
22:33, 27.12.2025
Гуляйполе й Мирноград не перебувають під контролем росіян - ЦПД
21:33, 27.12.2025
Сили оборони з початку доби відбили більше 200 ворожі атаки ще на 11 напрямках - Генштаб
02:11, 27.12.2025
Ворог за добу втратив 100 осіб на покровському напрямку - Генштаб
00:24, 27.12.2025
У Гуляйполі було достатньо бійців, щоб захистити КСП - командир 1 ОШП Філатов
19:31, 26.12.2025
ОСТАННЄ
Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом
01:50, 28.12.2025
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України