Обмінний фонд з кінця літа поповнився не так суттєво, як хотілося б Україні
Обмінний фонд полоненими в Україні з кінця літа 2023 року поповнився не настільки суттєво, як це було б необхідно, повідомив Уповноважений Верховної ради з прав людини Дмитро Лубінець.
"Поповнився, але знову ж таки не настільки суттєво, як би нам хотілося", – сказав омбудсмен в ефірі національного телемарафону "Єдині новини UA разом" у середу.
Лубінець пов'язує це, зокрема, з пропагандистською роботою РФ, у зв'язку з чим не так багато російських військових здаються в полон.
"Тобто там поширюється інформація про те, що їм не можна здаватися в полон, тому що їх там (в Україні - ІФ-У) намагатимуться, вбиватимуть, що не слід вірити українській стороні, оскільки ніколи ніхто не повертається з полону. А також... у нас є інформація, що росіяни роблять навіть такі показові страти серед своїх військових, щоб ніхто навіть не думав здаватися в полон", – уточнив він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
В Мінінформації Сербії вибачилися перед Україною за заяву очільника відомства про "платню територіями"
18:23, 19.12.2025
Україна та США опрацьовують питання співпраці у сфері безпілотних систем – Міноборони
17:25, 19.12.2025
Польща завжди бере участь в перемовинах щодо підтримки України — Зеленський
15:30, 19.12.2025
Українська і польська незалежність є гарантом свободи та безпеки усіх націй в цій частині Європи – Зеленський
15:03, 19.12.2025
Прем'єр Польщі про кредит ЄС для України: Завжди краще мати хоч щось, ніж нічого
14:44, 19.12.2025
ОСТАННЄ
20 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
07:06, 20.12.2025
У двох районах Миколаєва зникло світло після атаки РФ
06:37, 20.12.2025
Командир 125-ї бригади Третього армійського корпусу відправив офіцерів на Куп’янський напрямок
06:35, 20.12.2025
У ЦПД спростували можливість російського десанту в Одеську область і назвали це ворожими вкидами
05:16, 20.12.2025
Зеленський-Путіну: Україна не дозволить контролювати потенційні президентські вибори в країні