Зеленський ухилився від відповіді на запитання про ставлення до критики Залужного Мар'яною Безуглою
Президент України Володимир Зеленський ухилився від відповіді на запитання про ставлення до критики головнокомандувача Збройних сил України Валерія Залужного народним депутатом із фракції "Слуга народу" Мар'яною Безуглою.
"Пан Залужний - також мій представник, як і всі ті, кого я призначав або хто зі мною прийшов. Комусь я дуже вдячний, за когось соромно. А з приводу будь-яких коментів у фейсбуці, вибачте, я не займаюся цим. У мене немає часу на ці зайві щоденні діалоги, безрезультативні", - сказав Зеленський на пресконференції в середу в Києві.
Він наголосив, що всім треба щодня працювати на результат, а не коментувати ті чи інші дії в соціальних мережах.
"Вони всі дуже люблять коментувати, лайкати у фейсбуці, вони дуже часто там спілкуються. У них є діалоги, вони з перших днів, то разом їздять на фронт, то вони лаються. Це складні питання, чесно, для мене. Я тому вам і сказав, мені здається, нам усім потрібно давати результат державі, щоденно, а селфі - встигнемо", - зазначив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Україна готова працювати у всіх форматах і очікує переговорів наступного тижня – Зеленський
20:24, 31.01.2026
Зеленський: Зараз триває стабілізація та відновлення енергозабезпечення
20:03, 31.01.2026
Зеленський доручив прем'єрці вжити заходів по недопущенню нарахувань за відсутнє опалення для споживачів
20:10, 30.01.2026
Зеленський обговорив із керівником воєнної розвідки актуальні російські військові плани
20:04, 30.01.2026
Сьогодні росіяни вдарили авіабомбою по газовій інфраструктурі на Донеччині, — Зеленський
19:52, 30.01.2026
ОСТАННЄ
У Харкові двоє постраждалих – мер
14:54, 02.02.2026
Віткофф візьме участь у переговорах між Україною та Росією 4-5 лютого в Абу-Дабі - ЗМІ
14:52, 02.02.2026
56% опитаних в Україні респондентів позитивно ставляться до Папи Римського Лева XIV
14:39, 02.02.2026
Правоохоронці заблокували низку схем ухилення від мобілізації та виїзду за кордон в різних регіонах України
14:25, 02.02.2026
Дробович про ситуацію з НВМК: На кладовищі вже знайшли спочинок захисники, скасування рішення про передачу землі назад цього не поверне