Кількість авто, що перетинають кордон у ПП "Ягодин - Дорогуськ", повернулася до доблокадних показників
Кількість автомобілів, що перетинають кордон із Польщею в пункті пропуску (ПП) "Ягодин - Дорогуськ", повернулася до рівня показників початку блокади, повідомив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко.
"Поступово, з кожним днем вантажопотік зростає. За вчорашній день (14 грудня - ІФ-У) цей напрямок перетнули 1,2 тис. вантажних транспортних засобів в обидва боки, більше - у напрямку України. І це, власне, практично ті самі показники, які були до блокади, що розпочалася 6 листопада", - сказав Демченко в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.
Як повідомлялося, голова громади Дорогуська Войцех Сава відмовив польським перевізникам у дозволі відновити блокаду ПП "Ягодин - Дорогуськ". Відкликаючи дозвіл на протест перевізників на під'їзній дорозі до прикордонного переходу з Україною, він послався на передбачену законом передумову - загроза майну значних розмірів. Перевізники збираються оскаржити його рішення в суді.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Польща підняла винищувачі через активність російської дальньої авіації
07:07, 06.12.2025
Польський суд видав європейські ордери на арешт українців, підозрюваних у диверсіях на залізниці – ЗМІ
17:59, 04.12.2025
На півдні Польщі за EUR22 млн побудують інтермодальний термінал для обробки перевезень між Україною та ЄС
17:20, 02.12.2025
Фон дер Ляєн: ЄС готує нові санкції проти Білорусі через загострення ситуації на кордоні з Литвою
05:20, 02.12.2025
Пасажиропотік через кордон за тиждень скоротився ще на 3,2%
19:30, 30.11.2025
ОСТАННЄ
Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС
16:46, 06.12.2025
Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ
16:40, 06.12.2025
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз
15:38, 06.12.2025
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ