Мецола: Розширення ЄС - це інвестиції в мир і безпеку
Голова Європейського парламенту Роберта Мецола наголосила на необхідності розширення Європейського Союзу заради зміцнення континенту, назвавши це інвестицією в мир і безпеку.
"Позиція Європейського парламенту дуже ясна. Розширення зміцнює наш континент. Це інвестиції в мир і безпеку. Це приносить користь суспільству і людям", - сказала вона на пресконференції в Європейській раді в Брюсселі.
Водночас Мецола наголосила, що Європейський парламент вважає, що "якщо ми хочемо розширення, то нам потрібно бути готовими до реформ".
"І саме тому ми наполягаємо на прискоренні дискусій щодо того, як має виглядати майбутнє Європейського Союзу, як ми функціонуємо, як ми приходимо до рішень. Ми не можемо допустити, щоб наша здатність діяти була підірвана", - заявила Мецола.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
ЄС готовий призупинити торговельну угоду з США через нову загрозу введення мит з боку Трампа
08:08, 18.01.2026
Бенефіціарами протиріч між союзниками є Китай і Росія – Каллас про митні погрози Трампа
02:52, 18.01.2026
ЄС скликає в неділю екстрену нараду послів держав-членів - ЗМІ
00:17, 18.01.2026
Європейська Рада, Франція й Швеція відреагували на заяву Трампа про мито як покарання за солідарність з Гренландією
22:18, 17.01.2026
Основні економічні індикатори України та світу - огляд
15:26, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Освітній омбудсмен закликає керівників закладів освіти не примушувати вчителів працювати під час канікул у холодних класах
12:59, 18.01.2026
На Херсонщині двоє загиблих та поранена мирна жителька через російські обстріли - Нацполіція
12:58, 18.01.2026
В Україні ближчими днями погода суттєво не зміниться
12:43, 18.01.2026
Петиція щодо впровадження сучасної системи контейнерів для сортування сміття у Києві не набрала необхідних для розгляду голосів
12:09, 18.01.2026
На Хмельниччині через ворожу дронову атаку виникли займання на підприємстві, пожежа ліквідована