Президент підписав закон про право НАЗК перевіряти майно чиновників, набуте до держслужби
Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який дозволяє Національному агентству з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснювати перевірку майна і транспортних засобів посадовців, куплених ними до призначення на держслужбу.
Як зазначено в картці відповідного законопроєкту №10262, розміщеній на сайті Верховної Ради, документ було повернуто до парламенту з підписом глави держави 8 грудня.
Законопроєкт пропонує виключити із зазначеного закону норму, яка раніше забороняла перевірки нерухомості й транспортних засобів, куплених до призначення на посаду.
Водночас передбачаються і зміни до перевірки електронних декларацій: раніше НАЗК не перевіряло вже оприлюднену інформацію без виявлення порушень. Нова ж редакція закону дасть змогу здійснювати перевірку з огляду на появу нової інформації або нові джерела інформації, невідомі під час попередньої перевірки.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський провів розмову з переговорною групою: Треба активно рухатися щодо документів
20:12, 14.01.2026
Зеленський доручив переглянути правила щодо комендантської години на час холодів
19:44, 14.01.2026
Зеленський анонсував створення штабу координації ситуації в Києві, в енергетиці України буде запроваджено режим НС
19:40, 14.01.2026
Програма PURL потребує наповнення, в січні зроблено ще недостатньо – Зеленський
21:02, 13.01.2026
Зеленський про ситуацію в Ірані: Режим, який убив стільки людей, не заслуговує на існування
20:55, 13.01.2026
ОСТАННЄ
Польща закликає своїх громадян негайно залишити Іран та утриматись від поїздок туди
05:26, 15.01.2026
Трамп заявив, що мирну угоду гальмує Зеленський, а не Путін - ЗМІ
03:50, 15.01.2026
Брекельманс: Україні потрібна підтримка Європи для захисту від РФ
03:31, 15.01.2026
Від початку доби відбулось 118 боєзіткнень - Генштаб
02:38, 15.01.2026
Армія РФ просунулась поблизу трьох сіл у двох областях - DeepState