США передали Україні два потужні автотрансформатори - "Укренерго"
США надали Україні два нові потужні автотрансформатори, які працюватимуть в українській мережі та посилять надійність енергопостачання споживачів узимку, повідомила НЕК "Укренерго".
"Щиро дякуємо уряду США, посольству США в Україні та Проєкту енергетичної безпеки USAID за допомогу в придбанні та доставці ключового обладнання, необхідного українській енергетичній інфраструктурі в період високих зимових навантажень", - зазначив системний оператор на своїй фейсбук-сторінці у п'ятницю.
"Доки Росія посилає ракети і безпілотники по енергосистемі України, США допомагають підтримувати її в робочому стані. Спільно з "Укренерго" цього тижня ми доставили два автотрансформатори, щоб підтримати жителів України цієї зими", - написала посол США в Україні Бріджит Брінк у соцмережі Х.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Команди України та США у суботу, 17 січня, у Маямі проведуть черговий раунд переговорів - Стефанішина
20:09, 16.01.2026
Українська делегація вже вирушила до США для переговорів щодо миру - джерело
16:30, 16.01.2026
UPG налагодило поставки дизпалива зі США з причин його відповідності українським погодним умовам
15:53, 16.01.2026
Трамп прийняв Нобелівську премію миру від Мачадо: Такий чудовий жест взаємної поваги
08:58, 16.01.2026
Трамп пригрозив застосувати Закон про повстання через протести в Міннесоті
08:10, 16.01.2026
ОСТАННЄ
Росія свідомо використовує холод як елемент своїх атак, це геноцидний воєнний злочин - Сибіга
23:03, 16.01.2026
Віцепрем’єр Британії у Києві запевнив у міцній підтримці України та нагадав, що Путін - агент КДБ, який діє шляхом обману
22:51, 16.01.2026
Німеччина виділить 60 млн євро на зимову й енергетичну підтримку України - Сибіга
22:47, 16.01.2026
Одещина отримає промислові бойлери в межах допомоги Італії Україні
22:14, 16.01.2026
Посольство України в Ірані тимчасово призупиняє роботу