15:23 22.11.2023

У 19% українців є близькі родичі, які проживають на окупованих територіях, - дослідження

2 хв читати
У 19% українців є близькі родичі, які проживають на окупованих територіях, - дослідження

У 19% українців є близькі родичі, які проживають на окупованих територіях, свідчать результати опитування Соціологічної групи "Рейтинг" на замовлення Школи політичної аналітики Національного університету "Києво-Могилянська академія".

Респондентів запитали, чи є в них близькі родичі, які проживають на окупованих територіях (після 2014 року і після 2022 року). 80% відповіли, що ні, 19% - так, а 1% не зміг відповісти.

На запитання, чи змінювали місце постійного проживання респонденти після 24 лютого 2022 року у зв'язку з війною, 74% відповіли, що ні, 11% - так, але вже повернулися додому, 15% - так, і нині проживають поза домом. Що стосується респондентів із Донбасу, то 22% відповіли, що не переїжджали, 11% - так, але вже повернулися додому, а 67% - переїжджали, і нині проживають поза домом.

На запитання, чи було житло респондентів зруйновано під час бойових дій після 24 лютого 2022 року, 84% відповіли, що ні, 12% - частково, 3% - так, а 1% не зміг відповісти. Водночас респонденти з Донбасу відповіли так: 38% заявили, що їхнє житло не зруйноване, 29% - зруйноване частково, 32% - зруйноване, а 1% не зміг відповісти.

Загальноукраїнське опитування "Реінтеграція та соціальна згуртованість" проводили з 10 до 14 жовтня 2023 року. Методом телефонного інтерв'ю було опитано 2 тис. осіб віком від 18 років на підконтрольній території України. Похибка не перевищує 2,2%.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Чоловік, який стріляв у Трампа, зібрав інформацію про місце його виступу за допомогою дрона - ФБР

Зеленський провів розмову з українськими спортсменами, які візьмуть участь в Олімпійських іграх у Парижі

Через атаку ворожого БПЛА в Херсонській області постраждала жінка

Лубінець звернувся в ООН щодо руйнування РФ Херсонеса Таврійського

Міноборони України максимально спростило процедуру кодифікації озброєння

Україна і Франція провели перше засідання Координаційної ради з підтримки спільних проєктів в оборонній індустрії

Майже 1,5 тис. осіб скористалися послугою з догляду за дитиною "муніципальна няня"

Український фільм відібрано до програми Міжнародного кінофестивалю в Торонто - генконсул

"Укренерго" у четвер увечері розраховує обмежитися відключенням однієї черги, в інший час - без обмежень у всіх регіонах

Верховній Раді пропонують виключити положення КПК щодо продовження строку тримання під вартою під час війни, як таке, що не відповідає Конституції

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА