Остін за результатами зустрічі із Зеленським: США разом із союзниками продовжать підтримувати бойові потреби України
Міністр оборони США Ллойд Дж. Остін ІІІ, який прибув до Києва в понеділок із неанонсованим візитом, зустрівся з президентом України Володимиром Зеленським.
"Для мене було честю зустрітися сьогодні в Києві з президентом України Володимиром Зеленським, щоб підтвердити тверду підтримку України Сполученими Штатами. Ми, разом із нашими союзниками та партнерами, продовжимо підтримувати нагальні бойові потреби України та довгострокові оборонні потреби", - написав Остін у Х (Twitter) у понеділок.
Як повідомлялося, міністр оборони США Ллойд Остін і верховний головнокомандувач Об'єднаних збройних сил НАТО в Європі та командувач ЗС США в Європі генерал Крістофер Каволі прибули з візитом до Києва.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Двосторонню зустріч Зеленського й Трампа перенесли на три години раніше – Білий дім
04:52, 28.12.2025
Українська делегація на чолі з Зеленським прибула до Флориди на зустріч із Трампом
01:50, 28.12.2025
Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни
13:29, 27.12.2025
Адміністрація Трампа підтвердила зустріч президента США із Зеленським у неділю
08:01, 27.12.2025
Остін на своєму останньому "Рамштайні": Коаліція на підтримку України не повинна похитнутися, закликаю країни всього світу допомогти українцям
20:06, 09.01.2025
ОСТАННЄ
28 грудня: Яке сьогодні свято, все про цей день
07:01, 28.12.2025
Фінансова підтримка з боку Канади включає гарантії для МФІ і відстрочення платежів за боргом України