Машовець провів зустріч із керівництвом корпорації Northwell Health
Заступник керівника офісу президента України Роман Машовець зустрівся з керівним складом американської медичної корпорації Northwell Health, повідомляє пресслужба Офісу президента у вівторок.
Зустріч було організовано на виконання домовленостей, досягнутих за результатами візиту президента України Володимира Зеленського до США у вересні поточного року.
Роман Машовець подякував представникам медичної галузі США за лікування та реабілітацію у 2023 році 35 українських військовослужбовців, а також за постійну та суттєву підтримку України реанімаційними автомобілями, необхідним обладнанням та консультаційною допомогою.
Сторони наголосили на важливості налагодження повного циклу лікування та реабілітації поранених військовослужбовців в Україні.
Представники Northwell Health запевнили у продовженні безперервної підтримки поранених та готовності сприяти якісному нарощуванню медичного забезпечення українських військовослужбовців та ветеранів.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У Софії Київській близько 8 тис. глядачів відвідали безкоштовну різдвяну виставу
12:16, 14.01.2026
Від сьогодні хвилина мовчання оголошується для усього Офісу президента - радниця керівника ОП
11:04, 14.01.2026
В Офісі президента обговорили з польською делегацією ініціативу SAFE та взаємовигідні оборонні проєкти
10:18, 14.01.2026
Голова комітету Ради Маслов є кандидатом на міністра юстиції, а Мудра залишається заступником керівника ОП
17:13, 10.01.2026
Зеленський: поки немає кандидатури на посаду заступника керівника ОП на економічному напрямку
15:01, 07.01.2026
ОСТАННЄ
Мінветеранів: 50 тис. ветеранів уже подали заявки на компенсацію автоцивілки
10:52, 19.01.2026
РФ вночі пошкодила п'ять енергооб'єктів на Чернігівщині
10:47, 19.01.2026
Станом на зараз немає даних про українців серед загиблих чи постраждалих внаслідок аварії в Іспанії
10:45, 19.01.2026
Ворог атакував енергетичну інфраструктуру Одещини, без світла майже 31 тисяча родин - ДТЕК
10:41, 19.01.2026
Шмигаль доручив "Укренерго" збільшити технічні можливості для імпорту та передачі е/е з Заходу на Схід України