Зеленський у розмові президенткою Грузії порушив питання доступу Саакашвілі до належних умов лікування
Президент України Володимир Зеленський провів у середу телефонну розмову з президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі, де сторони, зокрема, обговорили позитивну оцінку Єврокомісії українських зусиль на шляху до Європейського Союзу.
"Провів телефонну розмову з президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі. Отримав привітання від неї та сам привітав дружній грузинський народ із позитивним оцінюванням Єврокомісією наших зусиль на шляху до Європейського Союзу", - повідомив Зеленський у своєму телеграмі.
Глава держави подякував Грузії за участь її представника у зустрічі радників лідерів з національної безпеки на Мальті щодо української Формули миру.
"Поставив питання доступу громадянина України Міхеіла Саакашвілі до належних умов лікування", - зазначив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ми просимо миру для України і боремось за це – Зеленський у Святвечір
17:27, 24.12.2025
Зеленський: Напередодні Різдва "рускіє" вкотре показали, хто вони насправді, так б’ють безбожники
17:21, 24.12.2025
Зеленський у Святвечір: Попри всі біди, які принесла Росія, вона не здатна окупувати наше українське серце
17:16, 24.12.2025
Зеленський повідомив про "дуже хороший" відсоток влучань "Нептунів"
10:55, 24.12.2025
Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться
10:34, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Індійський нафтопереробник Reliance відновив закупівлі російської нафти через несанкційних постачальників - ЗМІ
03:11, 25.12.2025
Сили оборони відбили з початку доби 130 ворожих атак - Генштаб
02:12, 25.12.2025
Німеччина здійснила внесок у понад 160 млн євро до Фонду підтримки енергетики України – Міненерго