У Бельгії через нещасний випадок загинув український хлопчик - МЗС України
У Генті (Бельгія) через нещасний випадок загинув український хлопчик, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі Міністерства закордонних справ України.
"Можемо підтвердити загибель українського хлопчика в Генті через нещасний випадок. Співчуваємо батькам. Наше посольство в Бельгії на зв'язку з поліцією та соціальними службами, а також рідними", - сказали в МЗС.
За інформацією бельгійських ЗМІ, п'ятирічний хлопчик і ще одна трирічна дитина перебували на майданчику, коли під час шторму на них упали гілки дерев. Хлопчик згодом помер у лікарні, друга дитина дістала легких травм.
Раніше європейські ЗМІ писали, що десять людей загинули через шторм "Кіаран" на північному заході Європи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Використання заморожених російських активів у Бельгії для допомоги Україні є законним – бельгійські академіки
17:31, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії назвав три умови використання активів РФ на користь України
00:47, 05.12.2025
Прем'єр-міністр Бельгії і канцлер Німеччини проведуть у п'ятницю термінову зустріч щодо плану використання заморожених російських активів - ЗМІ
22:58, 04.12.2025
Двоє шахтарів "ДТЕК" загинули на Дніпропетровщині внаслідок удару дрона РФ
18:30, 03.12.2025
Бельгія виступає проти репараційного кредиту Україні з основою росактивів
11:17, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Окупанти атакували дроном цивільне авто в Сумській області, поранено двох чоловіків
15:03, 06.12.2025
Кіберкорпус ГУР атакував провідну логістичну компанію РФ до Дня ЗСУ - джерела
14:54, 06.12.2025
Генштаб ЗСУ: Уражено Рязанський НПЗ в РФ та завод з виготовлення корпусів для снарядів в окупованому Алчевську
14:50, 06.12.2025
Шмигаль: Майже 500 капеланів від 13 релігійних організацій проповідують українським воїнам
14:33, 06.12.2025
Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир