Український уряд планує запустити всеосяжну та доступну програму з вивчення англійської мови
Уряд планує запустити всеосяжну і доступну програму з вивчення англійської мови, повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.
"Відкриту (програму – ІФ-У) для кожного, незалежно від фінансового стану чи від місця проживання. З індивідуальним підходом і відкритим доступом до освітніх ресурсів", - написав Шмигаль у телеграм-каналі за результатами презентації національної програми з популяризації англійської мови в Україні.
За його словами, президент України Володимир Зеленський уже подав до парламенту законопроєкт, що офіційно закріплює статус англійської мови як мови міжнародного спілкування в Україні.
"Вже зараз українці, які володіють англійською мовою, мають переваги на ринку праці. Це вища зарплата, більше кар’єрних можливостей, здатність швидше розвиватися і в разі потреби отримувати новий фах", - додав він.
Шмигаль наголосив, що українці створюють конкурентні продукти та сервіси, а англійська мова буде рушієм їх просування та запорукою самореалізації для тисяч людей.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шмигаля пропонуватимуть призначити на посаду першого віцепремʼєр-міністра та міністра енергетики – Зеленський
14:49, 03.01.2026
Виробник дронів "Вампір" став першим резидентом Defence City – Міноборони
09:36, 02.01.2026
Міністр оборони повідомив про створення банківського консорціуму для кредитування підприємств ОПК на 21,5 млрд грн
18:39, 26.12.2025
ЗСУ до кінця року отримають 3 млн FPV-дронів - Шмигаль
11:05, 24.12.2025
Міноборони оновлює систему реабілітації поранених воїнів – Шмигаль
18:28, 23.12.2025
ОСТАННЄ
Кількість потерпілих в Києві зросла до чотирьох, зафіксовано займання в торговельному центрі
01:23, 09.01.2026
Тимчасове обмеження руху для вантажівок введено на дорогах Вінниччини М-30 та Р-33
01:10, 09.01.2026
Мер Львова радить дочекатися інформації військових, чи був удар "Орєшніком" по місту
00:57, 09.01.2026
У Києві через падіння уламків БпЛА пошкоджено будівлі та автівки, у Деснянському районі влучання на рівні 18 поверху – мер
00:31, 09.01.2026
На Львівщині атаковано об’єкт критичної інфраструктури, у Львові було чути вибухи – влада