Події

Унаслідок учорашнього буревію в Києві зафіксовано 1110 пошкоджених дерев

У Києві зафіксовано факти падіння або пошкодження 1110 дерев унаслідок суботнього буревію, повідомила пресслужба Київської міської державної адміністрації (КМДА) з посиланням на заступника голови КМДА зі здійснення самоврядних повноважень Володимира Прокопіва.

"Станом на 29 жовтня в столиці зафіксовано факти падіння або пошкодження 1110 дерев унаслідок учорашнього буревію. Ліквідовано наслідки пошкодження або падіння 630 дерев", - ідеться в повідомленні пресслужби в неділю.

За словами Прокопіва, з наступного тижня заходи з озеленення столиці буде посилено. "Очікуємо кілька масштабних висадок дерев", - сказав він.

Як повідомляється, у ліквідації наслідків буревію було задіяно 26 одиниць техніки та 150 працівників. Роботи з ліквідації наслідків негоди тривають.

 

 

Реклама
Реклама

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ