Інтерфакс-Україна
13:12 18.10.2023

Бійці "Сталевого кордону" взяли в полон командира відділення російського підрозділу "чорна мамба"

1 хв читати

Під час проведення штурмових дій на лиманському напрямку бійці "Сталевого кордону" взяли в полон командира відділення підрозділу "чорна мамба" ЗС РФ, повідомляє Держприкордонслужба України.

"38-річного російського військовослужбовця захопили під час штурмових дій на лиманському напрямку. Окупант виявився колишнім зеком. Він розповів, що морально-психологічний стан у їхньому підрозділі низький, а мотивацією воювати на території України є виключно грошова складова та зняття раніше накладених судимостей", - ідеться в повідомленні прикордонників.

ОСТАННЄ

Каллас заявила, що війни на Близькому Сході та в Україні мають глобальні наслідки і приносять вигоду РФ

США та Іран продовжують контакти в межах дипломатичних зусиль щодо можливої угоди – ЗМІ

Зміни зон контролю зафіксовано у трьох населених пунктах Сумської області – DeepState

Єврокомісія почала взаємодію з урядом Мадяра: EUR 35 млрд ЄС залежать від виконання 27 умов – ЗМІ

Сили оборони відбили з початку доби 104 ворожі атаки – Генштаб

США обговорюють можливу нову зустріч з Іраном до завершення двотижневого перемир'я – ЗМІ

Сибіга обговорив із представницею генсека ООН з питань дітей і збройних конфліктів повернення депортованих до РФ українських дітей

Мадяр заявив про намір зустрітися із Зеленським та налагодити відносини з Україною – ЗМІ

Зеленський: Україна вперше в історії достатньо озброєна, щоб захищатися від російських ударів

ОВА: На Сумщині внаслідок російської атаки загинув водій цивільної вантажівки

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА