За даними Армії оборони Ізраїлю, ХАМАС утримує 155 заручників після раптового нападу на Ізраїль, про це в неділю ввечері повідомляє CNN.
Президент Ізраїлю Ісаак Герцог заявив, що війська працюють над тим, щоб повернути бранців "негайно" та "без будь-яких умов".
"Звичайно, ми робимо все можливе, щоб визначити їх точну долю через різні джерела, і ми вимагаємо від міжнародної спільноти однозначного засудження та вимагаємо звільнення заручників", - заявив Герцог в інтерв'ю кореспонденту CNN Вольфу Блітцеру.
Герцог сказав, що це "складна ситуація", оскільки ХАМАС "не підкоряється жодним нормам міжнародного гуманітарного права, ні в якому вигляді, ні в якому форматі". Вже багато років вони тримають ізраїльських солдатів, тіла, і раніше захоплених громадян, навіть не повідомляючи жодної інформації про їхню долю, місцезнаходження та про те, як вони почуваються”.
Він сказав, що робляться "великі міжнародні зусилля" щодо повернення заручників, і подякував, зокрема, США за підтримку.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Посол України достроково залишив захід МЗС Ізраїлю біля Стіни Плачу через присутність посла РФ — ЗМІ
22:20, 24.12.2025
Ізраїль готується представити Трампу варіанти нових ударів по Ірану
20:46, 20.12.2025
Коломойський заявив про нібито "український слід" у замаху на Міндіча в Ізраїлі
15:51, 11.12.2025
Посла України в Ізраїлі викликали до МЗС після критики на адресу Нетаньягу – ЗМІ
18:54, 10.12.2025
Посол Корнійчук: Ізраїлю не слід підтримувати терористів
11:34, 10.12.2025
ОСТАННЄ
Україна посилається на правила ЄС у мирному плані, бо ми є майбутнім членом союзу – Зеленський щодо питань мови та релігії
13:32, 27.12.2025
Зеленський: Якщо США або Європа будуть на боці Росії - це означатиме продовження війни
13:29, 27.12.2025
На Дніпропетровщині зазнали поранень дві жінки через ворожі обстріли - поліція
13:26, 27.12.2025
Росія наполягатиме на участі голосуванні українців в РФ та на окупованих територіях для невизнання виборів – Зеленський за даними розвідки