Розвідка Великої Британії підтвердила нанесення ударів із застосуванням БпЛА по Сочі
По російському Сочі 1 жовтня було завдано удару із застосуванням безпілотних літальних апаратів, повідомляє Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на дані розвідки.
"1 жовтня 2023 р. російське чорноморське курортне місто Сочі вдруге за два тижні зазнало ударів безпілотних літальних апаратів. За повідомленнями ЗМІ, було пошкоджено вертолітний майданчик в аеропорту Сочі", - зазначено в повідомленні у Twitter.
Зазначається, що попереднього удару було завдано 20 вересня 2023 року, він спричинив велику пожежу на нафтосховищі, розташованому неподалік аеропорту. Це був перший зафіксований удар по цьому району після вторгнення Росії в Україну.
"Сочі - популярне місце відпочинку, що асоціюється з президентом Росії Володимиром Путіним і служить літньою базою для багатьох представників російської еліти. Удари по місту - ще один приклад того, що війна безпосередньо зачіпає населення Росії, яке перебуває далеко від українського кордону", - наголошується в повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Ворог завдав удару по обʼєктах критичної інфраструктури Київщини
06:58, 27.12.2025
Одна людина загинула, трьох поранено через ворожу атаку на Запоріжжі – ОВА
11:54, 26.12.2025
Захисники України в ніч на 24 грудня знищили або подавили 60 з 116 засобів повітряного нападу росіян
08:43, 24.12.2025
Загиблих та постраждалих внаслідок влучання ворожого БпЛА в багатоповерхівку в Чернігові не виявлено
21:46, 23.12.2025
Кремль у війні проти України використовує в основному етнічні меншини з бідних регіонів і готовий миритися з високими втратами – британська розвідка
12:53, 23.12.2025
ОСТАННЄ
Україна синхронізувала санкції з Великою Британією, а також застосувала обмеження відповідно до резолюцій Радбезу ООН
14:26, 27.12.2025
Порошенко передав військовим п’ять нових екскаваторів для будівництва укріплень та контейнерні ремонтні комплекси
14:18, 27.12.2025
Китай зростив об’єм імпорту російських енергоресурсів – Зеленський
14:04, 27.12.2025
Загиблий у Києві – 71-річний чоловік, його дружина у важкому стані в лікарні, постраждало 32 людини – поліція
14:03, 27.12.2025
Помірний, а іноді й значний сніг очікується в Україні у найближчі дні