Зеленський на селекторі доручив інтенсифікувати роботу за напрямами, де надходження озброєння затримується
Президент України Володимир Зеленський провів у середу селекторну нараду, зокрема щодо інтенсифікації надходження озброєння за напрямами, де воно затримується.
"Щоденний селектор. Обговорили потреби, про які почув учора від воїнів на Харківщині. Звірили динаміку надходження основних калібрів. Дав доручення інтенсифікувати роботу там, де є домовленості, але реалізація затримується", - написав він у своєму телеграмі.
Глава держави також заслухав звіти розвідок, поточні результати діяльності контррозвідки - СБУ та звіт міністра внутрішніх справ Ігоря Клименка, зокрема, щодо ліквідації наслідків нічних обстрілів.
"Окремо провів тривалу нараду з Кирилом Будановим. Є про що розповісти, але пізніше", - зазначив Зеленський.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Макрон провів розмову зі Стармером і Зеленським
20:03, 25.02.2025
Зеленський обговорив з новопризначеним прем'єром Бельгії використання заморожених російських активів
16:49, 25.02.2025
Зустрічі Трампа з Зеленським та Путіним відбудуться "дуже скоро" – Білий дім
08:34, 25.02.2025
Зеленський є законно обраним лідером України, а диктатор - Путін, який залишається при владі 25 років, наголосив Волкер
00:43, 25.02.2025
Зеленський і Трюдо обговорили оборонну та фінансову підтримку України
23:55, 24.02.2025
ОСТАННЄ
Президенти Польщі та Латвії обговорили питання безпеки та припинення агресії РФ проти України
20:38, 25.02.2025
Шмигаль: Словаччина підтримує вступ України в ЄС, напруженість з Угорщиною буде вирішена на нашому шляху до європейського членства
20:31, 25.02.2025
Президент Європейської ради зустрівся з прем'єром Угорщини
20:28, 25.02.2025
Через удар ворожого дрона по селу на Харківщині поранено мирного мешканця
20:18, 25.02.2025
Польща переобладнає цивільні аеропорти під військові завдання