Сподіваюся, незабаром прибудуть багатоцільові винищувачі, і ми досягнемо прогресу - Умєров
Міністр оборони України Рустем Умєров сподівається, що Україна незабаром отримає західні винищувачі, і це допоможе досягти прогресу на полі бою. Про це він заявив в ефірі CNN, відповідаючи на запитання щодо озброєння, яке Україна отримує від західних партнерів.
"Нам потрібно більше зброї, яка змінить гру... Сподіваюся, незабаром прибудуть багатоцільові винищувачі, і ми досягнемо прогресу. Нам потрібна ця зброя, щоб повернути території і мати перевагу на полі бою", - сказав Умєров.
Також, за його словами, Україна почне місцеве виробництва зброї, при цьому він не уточнював подробиць, оскільки це пов'язано з управлінням ланцюжків поставок, оцінками ризику. Водночас Умєров наголосив, що в України будуть можливості мати зброю, необхідну для звільнення територій.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
США та Україні бракує чіткого бачення гарантій безпеки — голова євроінтеграційного комітету Ради
13:43, 29.01.2026
Україна та ОАЕ обговорили розвиток програми Food from Ukraine та розвиток агрохабів
13:25, 29.01.2026
Противник використовує тактику застосування БпЛА на наднизькій висоті під ручним керуванням – Міноборони
11:30, 29.01.2026
Віткофф та Кушнер не братимуть участі в наступному раунді українсько-російських переговорів – Рубіо
20:48, 28.01.2026
Рубіо: Загальна угода щодо гарантій безпеки України вже досягнута
18:50, 28.01.2026
ОСТАННЄ
Кабмін припинив угоду з Білоруссю про співробітництво і взаємну допомогу в митних справах
16:12, 29.01.2026
МЗС Китаю: Ми не доливаємо оливи у вогонь в "українському конфлікті"
15:58, 29.01.2026
Поліція Мілана розслідує смерть українського ексбанкіра Адаріча – ЗМІ
15:56, 29.01.2026
Міноборони разом зі SpaceX уже вирішує проблему використання Starlink на російських БпЛА – Федоров
15:29, 29.01.2026
Нацполіція: Нові підозри у найманстві і держзраді отримали бойовики ПВК "Вагнер"