Російські війська минулої ночі двічі обстріляли Нікопольський район, пошкоджено агрофірму та лінію електропередач
Росіяни минулої ночі двічі обстрілювали Нікопольський район із важкої артилерії: пошкоджено агрофірму та лінію електропередачі, обійшлося без жертв, повідомив голова Дніпропетровської обласної військової адміністрації Сергій Лисак.
"Агресор двічі атакував Нікопольський район. З важкої артилерії бив по Покровській сільській та Мирівській громадах. Зайнялася суха трава - полум'я вже приборкали", - написав він у телеграм-каналі в понеділок уранці.
За його даними, у Нікопольському районі було "понівечено агрофірму та лінію електропередач". "Минулося без загиблих і постраждалих", - наголосив голова ОВА.
Крім цього, через падіння уламків збитих БПЛА на промисловому підприємстві в Кривому Розі виникла пожежа. "Вночі в області наші оборонці неба "працювали" по БПЛА ворога. Через падіння уламків виникла пожежа на промисловому підприємстві в Кривому Розі. Вогонь рятувальники загасили", - написав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Через атаку ворожого дрона на Нікопольщині загинув чоловік і постраждала жінка
15:28, 27.02.2025
Окупанти обстрілювали Нікопольський район, постраждала одна людина - ОВА
18:58, 08.08.2024
Росіяни обстрілювали Нікопольський район, постраждали двоє чоловіків - ОВА
18:47, 07.08.2024
Окупанти обстріляли Нікопольський район, постраждав мирний житель, пошкоджено 12 будинків
18:51, 26.07.2024
Росіяни обстрілювали Нікопольський район, пошкоджено понад 15 приватних будинків - голова ОВА
18:46, 25.07.2024
ОСТАННЄ
Міносвіти веде перемовини з країнами-партнерами щодо вивчення в школах української мови як іноземної
12:24, 28.02.2025
Початкова школа має бути всюди, де є діти, - Лісовий
12:17, 28.02.2025
Апеляційна палата ВАКС залишила під вартою нардепа Бондаря
12:14, 28.02.2025
Виробник боєприпасів для систем NASAMS планує відкрити підприємство в Україні
12:10, 28.02.2025
Після підписання рамкової угоди з США уряд затвердить делегацію для напрацювання міжнародного договору про створення Інвестфонду - Шмигаль