Після повернення т. зв. вишок Бойка доступ РФ до цієї ділянки моря закрито - ВМС ЗСУ
Після повернення так званих вишок Бойка доступ РФ до цієї ділянки моря закритий, українські розвідники залишили ворога без інструментів спостереження і планування операцій, заявив спікер Військово-Морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук.
"Що стосується морської компоненти, то можна сказати, що для російського флоту ця ділянка моря біля "вишок Бойка" наразі недоступна. Завдяки нашим ракетникам і підрозділам берегової артилерії, які не дають змоги росіянам наближатися до цих вишок. А українські розвідники залишили ворога без інструментів для планування операцій і спостереження за морем", - сказав він на брифінгу, повідомили в "Медіацентрі Україна - Одеса".
Однак, за словами офіцера, залишається загроза з повітря.
Він також додав, що загрози для Одеської області після цієї операції не збільшилися і не зменшилися, адже "росіяни вже роблять все, що можуть, і все, що могли, вони вже зробили".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Румунські водолази провели місію з нейтралізації морського дрона в Чорному морі
18:01, 03.12.2025
Рютте поклав відповідальність на РФ за погіршення безпекової ситуації у Чорному морі
16:12, 02.12.2025
МЗС Туреччини занепокоєний через безпекову ситуацію у виключній економічній зоні країни в Чорному морі
13:11, 30.11.2025
МЗС Казахстану висловило протест після удару по нафтовому терміналу РФ у Чорному морі
11:44, 30.11.2025
З уламків російських танкерів у Чорному морі досі витікає мазут - дослідження
17:11, 06.11.2025
ОСТАННЄ
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
"Укрзалізниця" змінює маршрути пасажирських поїздів через обстріл у Фастові
02:28, 06.12.2025
Ворог просунувся у трьох населених пунктах на Донеччині
02:23, 06.12.2025
Узгодили рамки домовленостей у сфері безпеки та розглянули "Програму майбутнього розвитку" — Умєров про 6-ту зустріч з делегацією США