Усі запити від воїнів будуть у вищих генералів, у наших міжнародників, сказав у відеозверненні у вівторок президент України Володимир Зеленський, який повернувся до Києва після поїздки до військ, що перебувають у Запорізькій і Донецькій областях.
"Два дні на Донбасі, 13 бойових бригад разом із генералами Сирським, Тарнавським, поспілкувалися з комбригами, з комбатами. Нагородили наших воїнів", - сказав він.
За словами Зеленського, "усі запити від воїнів будуть у вищих генералів, у рядових, у наших міжнародників. Буде нова поставка. Буде нове виробництво нашої зброї. Окреслили з воїнами кілька пріоритетних позицій. Те, що потрібно зробити, зробимо".
"І завтрашній день. Сьогодні вже підготувалося, будуть важливі події для України, мають бути і важливі рішення для України", - сказав президент.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
У канцелярії президента Польщі підтвердили офіційний візит Зеленського у п'ятницю
18:55, 18.12.2025
Україна та Китай провели політичні консультації, зокрема оговорили зусилля щодо досягнення миру - МЗС
18:27, 18.12.2025
Зеленський обговорив з прем'єром Бельгії механізми використання знерухомлених активів РФ
16:52, 18.12.2025
Зеленський обговорив з прем'єром Іспанії координацію позицій із Європою щодо переговорів із США про досягнення миру
16:47, 18.12.2025
Активи Росії мають бути використані для захисту від агресії РФ та відбудови – звернення Зеленського до Євроради
16:44, 18.12.2025
ОСТАННЄ
Держприкордонслужба: На Одещині рух до окремих пунктів пропуску через державний кордон з Молдовою обмежено через атаку РФ
19:19, 18.12.2025
Паліса: Проінформували представників посольств партнерів про ситуацію на фронті, стан енергетики та потреби Сил оборони
19:05, 18.12.2025
Український урядовий борт здійснив посадку в Польщі
18:52, 18.12.2025
Суд переніс на невизначений термін розгляд справи про розірвання договору оренди УПЦ (МП) з Києво-Печерською лаврою
18:49, 18.12.2025
Ворог ударив по цивільному авто на Одещині: загинула мати, троє дітей постраждали