Шмигаль обговорив із Домбровскісом експорт української аграрної продукції
Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль обговорив із виконавчим віцепрезидентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом експорт української аграрної продукції.
"Подякував Європейській комісії за всебічну підтримку в розмові з виконавчим віцепрезидентом Валдісом Домбровскісом. Обговорили питання експорту української аграрної продукції. Тісно координуємо це питання з Єврокомісією в рамках спільної координаційної платформи. Позиція України - односторонні обмеження з боку країн ЄС неприйнятні в умовах повномасштабної війни та спроб Росії заблокувати Чорноморський зерновий коридор", - написав Шмигаль у телеграм-каналі в четвер.
Водночас, за словами прем'єра, напрацьовуються рішення, спрямовані, зокрема, на розвиток альтернативних логістичних шляхів.
"Окрема увага на фінансовому блоці. Подякував за макрофінансову підтримку та ініціативу ЄС Ukraine Facility на EUR50 млрд, що розрахована на чотири роки. Працюємо над запуском цієї програми. Цінуємо солідарність Євросоюзу та розраховуємо на подальшу непохитну підтримку", - підсумував Шмигаль.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Шмигаль вважає, що Україна готова до відкриття всіх переговорних Кластерів про вступ в ЄС в 2025р
17:27, 01.04.2025
Кабмін погодив залучення 100 млн євро від Банку розвитку Ради Європи на виплату компенсації по "єВідновленню" - Шмигаль
13:29, 01.04.2025
Кабмін погодив залучення 100 млн євро ЄІБ на відновлення критичної та соціальної інфраструктури - Шмигаль
13:28, 01.04.2025
Шмигаль обговорив із австрійською делегацією економічну та енергетичну співпрацю
21:02, 31.03.2025
Кабмін виділить додаткові 1,5 млрд грн для завершення проєктів відбудови на Київщині з Фонду ліквідації наслідків агресії - Шмигаль
17:26, 31.03.2025
ОСТАННЄ
Зеленський очікує, що Мерц схвалить постачання ракет "Таурус" Україні – ЗМІ
04:25, 02.04.2025
Восьмеро цивільних постраждали, масштабні пожежі й руйнування у Харкові - прокуратура
04:04, 02.04.2025
Тариф на імпорт у 500% за купівлю нафтопродуктів з Росії запропонований сенаторами США
02:27, 02.04.2025
Вже 8 постраждалих, серед яких - діти внаслідок атаки ворожих БпЛА на Харків - начальник ОВА
02:14, 02.04.2025
Вже четверо постраждалих у Харкові, серед них немовля - Синєгубов