Вісім країн приєдналися до санкцій Євросоюзу щодо Білорусі
До запровадженого раніше щодо Білорусі Євросоюзом нового пакету санкцій приєдналися вісім держав, повідомила пресслужба Ради Європи.
Згідно з повідомленням, до обмежувальних заходів приєдналися "країни-кандидати Північна Македонія, Чорногорія, Албанія, Україна, Боснія і Герцеговина, країни Європейської асоціації вільної торгівлі Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія, які є членами Європейської економічної зони".
"Вони забезпечать відповідність своєї національної політики рішенню Ради Європи. Європейський союз бере до відома це зобов'язання і вітає його", - ідеться в повідомленні.
ЄС 3 серпня розширив санкції щодо Білорусі, запровадивши обмежувальні заходи проти трьох білоруських підприємств і 38 громадян. Так, санкції запровадили щодо концерну "Белнефтехим", відкритих акціонерних товариств "БМЗ - керівна компанія холдингу "БМК" і "Мінський електротехнічний завод", а також щодо 38 білоруських громадян - суддів, прокурорів, керівників і працівників пенітенціарних установ, співробітників державних ЗМІ. Обмеження включають торговельні та фінансові заходи. 15 серпня до цих санкцій приєдналася Швейцарія.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Допомога Україні перевищила сплату РФ за нафту і газ лише у 5 з 24 європейських країн у 2022-24рр – Держдеп США
22:27, 06.12.2025
Бельгія та ЄС домовилися продовжити обговорення використання заморожених російських активів на засіданні Ради 18 грудня
03:10, 06.12.2025
Майже 80% європейців вважають, що євро вигідний для ЄС - опитування
19:03, 05.12.2025
США закликали ЄС не погоджувати виділення Україні "репараційного кредиту" за рахунок активів РФ – ЗМІ
12:02, 05.12.2025
Заправкам "Лукойлу" за межами Росії продовжили до квітня ліцензію на функціонування без санкцій
23:24, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський разом з переговорниками провів бесіду з Віткоффом та Кушнером, обговорили території та гарантії безпеки
23:04, 06.12.2025
Сибіга і глава МЗС Болгарії обговорили мирні ініціативи та подальші кроки співпраці
22:27, 06.12.2025
Заступник Рубіо: Європейські країни з 2022 року могли переказати Росії більше коштів, ніж Україні
21:56, 06.12.2025
Макрон повідомив Зеленському про міжнародні дискусії та підтвердив підтримку Франції
21:27, 06.12.2025
Обстріл РФ сильно пошкодив склади PROSTOR, "Мед-Сервіс" та "БаДМ у Дніпрі та "Трібо" у Білій Церкві