ЗС України мали успіх південніше напередодні звільненого Урожайного
Українські війська мали успіх на південь від нещодавно деокупованого Урожайного Донецької області, повідомив спікер Генерального штабу Збройних сил України Андрій Ковальов.
Як передає Military Media Center із посиланням на Ковальова в четвер уранці, "у напрямку на південь від Урожайного мали успіх, закріплюються на досягнутих рубежах".
Ковальов зазначив, що Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на мелітопольському та бердянському напрямках.
"Українські військові завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби", - додав він.
Тим часом, за словами спікера Генштабу, Сили оборони відбили атаки росіян на східному фронті
ЗСУ продовжують стримувати наступ російських військ на куп'янському та лиманському напрямках.
"Противник вів безуспішні наступальні дії в районах Сеньківки Харківської області та Богданівки Донецької області. Тут тривають важкі бої", - сказав він.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Майже 140 боїв на фронті в суботу, найгарячіше на покровському і гуляйпільському напрямку
00:42, 11.01.2026
ДБР викрило схему з постачання ЗСУ неякісних мін майже на 3 млрд грн
11:11, 09.01.2026
Сирський: Північна частина Покровська під нашим контролем, зупиняємо противника в Мирнограді
19:48, 08.01.2026
Противник 72 рази намагався атакувати на покровському напрямку – Генштаб
01:04, 08.01.2026
Ворог просунувся на Покровському та Гуляйпільському напрямках– DeepState
05:54, 07.01.2026
ОСТАННЄ
На Буковині порушник травмував прикордонника під час спроби прориву кордону
15:04, 11.01.2026
УЧХ допомагав деблокувати авто зі снігових пасток на Житомирщині
14:05, 11.01.2026
Голова освітнього комітету допускає позбавлення права на відстрочку чоловіків віком 25+, які вступають у заклади вищої, передвищої та фахової освіти
13:11, 11.01.2026
У Рамзана Кадирова відмовили нирки, у Кремлі обговорюють кандидатів на нового ватажка Чечні – джерело в ГУР
13:06, 11.01.2026
В Україні в найближчі дві доби без істотних опадів, на дорогах місцями ожеледиця