Конференція послів України вперше проходить у Закарпатському регіоні
У Закарпатському регіоні проводиться щорічна конференція керівників українських зарубіжних дипломатичних установ, вперше захід проходить у регіоні, зазначив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба.
"Ще до війни була ініціатива, і моя велика дипломатична мрія запровадити дипломатію в українські регіони. Ми та гостей іноземних возили постійно, а зараз вперше конференція українських послів відбувається саме в українському регіоні. Тобто, не в центрі, не у Києві основні заходи проходять , а тут. Це була ініціатива президента України, конкретно приїхати сюди, до Ужгорода. І ми дуже раді. Прекрасний регіон", - сказав Кулеба під час спілкування з журналістами.
Міністр привітав цю "історичну подію", і зазначив, що після конференції "посли роз'їдуться своїми країнами та міжнародними організаціями" і просуватимуть національні інтереси України, виконуючи доручення президента.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Трамп щодо війни в Україні: Байден міг це зупинити і Зеленський міг це зупинити, а Путін ніколи не повинен був цього починати
20:01, 14.04.2025
Рубіо про атаку РФ на Суми: Це трагічне нагадування, чому Трамп витрачає стільки часу і зусиль на досягнення миру
20:39, 13.04.2025
Зеленський про атаку Сум: Цієї п'ятниці минув рівно місяць як РФ відкинула пропозицію США про повне і безумовне припинення вогню
19:43, 13.04.2025
Принц Гаррі: Я хочу нагадати Україні, що світ стоїть поруч
19:28, 11.04.2025
Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС
19:18, 11.04.2025
ОСТАННЄ
США блокували заяву G7 про засудження ракетного удару по Сумах - ЗМІ
15:39, 15.04.2025
Чернотицький залишається головою правління "Суспільне Мовлення" ще на чотири роки
15:26, 15.04.2025
Рада підтримала скасування спецпенсій прокурорам
15:05, 15.04.2025
ЗСУ в Бєлгородській області відтягують ворожі резерви з курського та харківського напрямків – нардеп Костенко
14:44, 15.04.2025
Єврокомісія завершує роботу над новими пропозиціями щодо лібералізації торгівлі між Україною та ЄС