Червоний Хрест України та Київ підписали меморандум про співпрацю - Кличко
Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) і Київ підписали меморандум про співпрацю, повідомив київський міський голова Віталій Кличко.
"Сьогодні підписали меморандум про співпрацю між столицею і Товариством Червоного Хреста України. Він, насамперед, передбачає співробітництво в реабілітації військових та цивільних, які постраждали внаслідок повномасштабної війни, з якою вдерлася Росія", - написав Кличко в телеграмі у вівторок.
За словами мера столиці, йдеться, зокрема, про придбання сучасного реабілітаційного обладнання для великого реабілітаційного центру, який створює Київ. Центр уже діє, незважаючи на те, що в частині його приміщень триває ремонт.
Кличко розповів, що меморандум також передбачає навчання фахівців, які надаватимуть психологічну та реабілітаційну допомогу військовим і постраждалим від війни цивільним особам.
Він зазначив, що меморандум передбачає і заходи, які сприятимуть соціалізації ветеранів.
"На першому етапі реалізації меморандуму співпраця здійснюватиметься із залученням міжнародних донорів", - уточнив Кличко.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Віталій Кличко розповів про незламність Києва за три роки війни
19:00, 24.02.2025
Кличко: Є можливість частково зняти обмеження руху Південним мостом
14:21, 24.02.2025
60 національних товариств МФЧХіЧП мобілізували 2,3 млрд швейцарських франків на підтримку гуманітарних заходів для України та українців
09:41, 24.02.2025
Президентка МФЧХіЧП наголошує на необхідності продовження фінансування для України: потреби українців, на жаль, лише зростатимуть
09:35, 24.02.2025
Учасники першої групи програми REDpreneurUA захистили бізнес-плани для отримання грантів
16:52, 22.02.2025
ОСТАННЄ
Невеликий сніг у східних, Сумській та Дніпропетровській областях у середу, на заході країни – 5-10° тепла
12:46, 25.02.2025
Повітряні сили ЗСУ: минулої ночі збито 6 крилатих ракет та 133 ворожих БпЛА
12:39, 25.02.2025
Чисельність населення на підконтрольній території України сягає близько 31,5 млн людей
12:22, 25.02.2025
Міноборони створило ДП "Цифрова Армія" для допомоги військовим, цивільним і бізнесу
12:18, 25.02.2025
Кількість постраждали внаслідок ворожого обстрілу Херсону 24 лютого зросла до шести осіб