Двом чиновникам "Київводоканалу" повідомлено про підозру в розкраданні понад 1,7 млн грн на закупівлі насосів
Двом посадовим особам ПрАТ "Київводоканал" та керівнику комерційної фірми повідомлено про підозру в розтраті понад 1,7 млн грн бюджетних коштів (ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України), повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури в четвер.
"Київводоканал" оголосив тендер на закупівлю глибинних насосів. З метою привласнення бюджетних коштів посадовці "Київводоканалу" залучили у протиправну схему керівника підконтрольного та наближеного підприємства та уклали з ним договір поставки глибинних насосів за цінами, що значно вищі за ринкові. Різницю у вартості, що сягає понад 1,7 млн грн, учасники оборудки розподілили між собою", - ідеться в повідомленні.
Викрили протиправну схему прокурори спільно з оперативниками управління стратегічних розслідувань у м. Києві Головного слідчого управління Національної поліції та слідчими Слідчого управління Головного управління Національної поліції у м. Києві.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Мер Києва оголосив додаткову винагороду для фахівців, які відновлюють Київ після обстрілів
16:53, 13.01.2026
"Київводоканал" відновив водопостачання на Печерську
13:56, 09.01.2026
В Києві внаслідок обстрілів відсутнє водопостачання на Печерську та Лівому березі – Київводоканал
11:12, 09.01.2026
У Києві викрили начальника райвідділу Центру пробації на оформленні фейкового опікунства за важкохворими родичами - СБУ
13:31, 02.12.2025
СБУ та Нацполіція викрили ще 6 "ухилянтських схем" у різних регіонах України