Зеленський привітав співробітників Центру "А" СБУ з професійним святом
Президент України Володимир Зеленський привітав співробітників Центру спеціальних операцій "А" Служби безпеки України з їхнім професійним святом.
"Звичайно, поки що засекречено більшість із того, що роблять наші спецпризначенці СБУ на війні заради України. Але це дійсно круті операції, і хочу, щоб усі в Україні це знали і цим пишалися", - сказав він у відеозверненні у п'ятницю.
"Деталі розкажемо після нашої перемоги. Розкажемо, скільки і яких ворогів вони знищили. Як не давали спокою російським убивцям і колаборантам на окупованій території. Як звільняли нашу землю і наших людей", - сказав він.
Зеленський зазначив, що "за час війни понад 250 альфівців уже відзначені державними нагородами. П'ять воїнів отримали звання Героя України, з них четверо - посмертно".
"Сьогодні я підписав указ про присвоєння звання Героя іще двом спецпризначенцям "А" СБУ. І всі вони справжні, наші, українські воїни, взірцева українська сила", - сказав він.
Джерело: https://t.me/V_Zelenskiy_official/6674
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
СБУ: затримано дезертира і аспіранта вишу, які закликали РФ до подальшого захоплення України
11:41, 24.12.2025
Зеленський повідомив про "дуже хороший" відсоток влучань "Нептунів"
10:55, 24.12.2025
Зеленський: вступ України до НАТО – це вибір членів Альянсу, але Україна від цієї перспективи не відмовиться
10:34, 24.12.2025
Верховна Рада зможе проголосувати дату виборів президента після підписання мирної угоди – Зеленський
10:31, 24.12.2025
Можливість створення на Донеччині вільної економічної зони можуть розглянути після надання гарантій безпеки Україні – Зеленський
10:28, 24.12.2025
ОСТАННЄ
Фільм "Ти — космос" режисера Острікова є другою найкасовішою українською стрічкою 2025 року
14:45, 24.12.2025
Посольства Німеччини, Франції та Великої Британії разом заспівали "Щедрик" на знак солідарності з українцями
14:40, 24.12.2025
Командувач Сухопутних військ ЗСУ обговорив зі своїм французьким колегою співпрацю у сферах підготовки та обміну досвідом
14:31, 24.12.2025
Єврокомісія засудила рішення США про візові санкції проти п'яти європейських громадян
14:16, 24.12.2025
Сили оборони уразили завод синтетичного каучуку, місце зберігання БЕК та інші об’єкти окупантів – Генштаб ЗСУ