Депутати Європарламенту закликали запровадити нові санкції проти РФ та визначити заморожені активи російських олігархів на відновлення України у відповідь на підрив окупантами Каховської ГЕС
У середу на пленарному засіданні у Страсбурзі депутати Європарламенту заявили про засудження руйнування росіянами греблі Каховської гідроелектростанції, у відповідь на це вони закликали Європейський Союз (ЄС) ввести нові санкції проти Росії, а заморожені кошти олігархів з РФ передати на відновлення України, повідомляється у прес-релізі на сайті Європейського парламенту.
"Депутати Європарламенту засудили руйнування дамби Каховської ГЕС, останній військовий злочин, вчинений Росією, за який мають бути вжиті відповідні заходи. Вони закликали ЄС продовжувати свою рішучу підтримку України, запровадити нові санкції проти Росії та використати мільярди заморожених активів російських олігархів для відновлення України", - сказано у повідомленні.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Макрон представив парламентарям план розміщення 6 тис французьких військових в Україні в тилу – ЗМІ
13:25, 10.01.2026
Угода ЄС і МЕРКОСУР створить найбільшу в світі зону вільної торгівлі - глава ЄК
21:17, 09.01.2026
Голова Євроради привітав затвердження угоди між ЄС і МЕРКОСУР
20:03, 09.01.2026
Катар висловив жаль через пошкодження будівлі свого посольства в Україні під час обстрілу
18:45, 09.01.2026
Україна надала великий літієвий проект інвесторам, пов'язаним з Трампом - ЗМІ
18:36, 09.01.2026
ОСТАННЄ
Адміністрація Трампа розглядає варіанти ударів по Ірану на тлі масових вбивств протестувальників - ЗМІ
04:28, 12.01.2026
Трамп пропонує укласти угоду з Кубою: Я пропоную їм укласти угоду, доки не стало занадто пізно
03:31, 12.01.2026
Сили оборони відбили з початку доби 200 ворожих атак - Генштаб
02:54, 12.01.2026
В КИЄВІ ПРАЦЮЄ ППО - КМВА
01:47, 12.01.2026
Велика Британія готується передати Україні далекобійні балістичні ракети Nightfall — ЗМІ