ТЧХУ доставляє гумдопомогу жителям Херсонщини, які постраждали від повені, спричиненої підривом окупантами Каховської ГЕС
Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) доставляє гуманітарну допомогу жителям Херсонської області, які постраждали від повені, спричиненої підривом російськими окупантами Каховської ГЕС.
"Доставляємо гуманітарну допомогу до підтоплених населених пунктів Херсонщини…
Люди, які там залишилися й не встигли евакуюватися, потребують найнеобхіднішого – питної води, продуктів харчування та засобів гігієни. Волонтери Українського Червоного Хреста на спеціальному авто виїжджають до таких місць й доставляють необхідну гуманітарну допомогу. Наразі допомогу вже доставили до населених пунктів Чорнобаївської громади", - повідомило ТЧХУ в понеділок у фейсбуці.
У ТЧХУ зазначили, що доправляють гуманітарну допомогу на спеціальній техніці, яку подарував Чеський Червоний Хрест (Český červený kříž) і завдяки якій можна "доїхати в найнедоступніші місця та допомогти потребуючим".
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Порошенко привітав ЗСУ і закликав владу всі можливі ресурси спрямовувати на потреби оборони
11:09, 06.12.2025
Швеція припиняє допомогу п’ятьом країнам, щоб збільшити підтримку України
23:43, 05.12.2025
Центр психосоціальної підтримки УЧХ відкрився у Чернівцях
14:57, 04.12.2025
В Україні презентували дистанційний руйнівник для безпечного та дешевшого знищення вибухонебезпечних предметів
13:08, 04.12.2025
Всеукраїнські студентські змагання з МГП відбулися у Києві
10:56, 04.12.2025
ОСТАННЄ
Ліквідовано наслідки ворожих обстрілів у трьох районах на Київщині – ДСНС
16:46, 06.12.2025
Атакований СБУ танкер "тіньового флоту" Kairos сів на мілину в територіальних водах Болгарії – ЗМІ
16:40, 06.12.2025
Американці та українці узгодили рамки безпекових домовленостей та обговорили необхідні засоби стримування для підтримання тривалого миру – Держдеп
15:53, 06.12.2025
Заступник Рубіо різко розкритикував країни ЄС після зустрічі в НАТО, а Маск закликав розпустити Євросоюз
15:38, 06.12.2025
Нічний обстріл РФ змусив три АЕС України зменшити потужність, а ЗАЕС на 30 хв втратила зв’язок з мережею – МАГАТЕ