Зеленський зідзвонився з Ердоганом, передав список потреб України для ліквідації лиха на Каховській ГЕС
Президент України Володимир Зеленський провів у середу телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом.
"Провів телефонну розмову з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом. Розповів про гуманітарні та екологічні наслідки російського теракту на Каховській ГЕС, зокрема про ризики для ЗАЕС. Передав список нагальних потреб України для ліквідації лиха", - повідомив Зеленський у своєму телеграмі.
Він зазначив, що голос Туреччини важливий, коли йдеться про виведення окупаційних військ із української території, повернення українських полонених, зокрема кримських татар, а також продовження та розширення зернової ініціативи.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Зеленський обговорив із фон дер Ляєн роботу над документами щодо гарантій безпеки та плану відновлення
17:24, 02.02.2026
Президентка Єврокомісії повела телефонну розмову із Зеленським напередодні переговорів щодо миру цього тижня
16:11, 02.02.2026
Команда України вирушить на тристоронні переговори в ОАЕ ввечері 2 лютого після підготовчої наради — Зеленський
19:48, 01.02.2026
Зеленський: Більш ніж 500 багатоквартирних будинків в Києві - без опалення
19:33, 01.02.2026
Зеленський: наступні тристоронні зустрічі щодо досягнення миру в Україні призначено на 4 та 5 лютого в Абу-Дабі
13:49, 01.02.2026
ОСТАННЄ
Окупанти знов наростили темпи просування на минулому тижні, переважно на гуляйпільському напрямку – DeepState
17:19, 02.02.2026
ЮНІСЕФ передав Україні додаткові 42 генератори – Кулеба
17:00, 02.02.2026
Виші розпочали навчання слухачів "нульового курсу" в межах проєкту "зимовий вступ" - Міносвіти
16:42, 02.02.2026
Сибіга під час зустрічі із керівництвом ОБСЄ закликав до звільнення трьох незаконно утримуваних Росією українських співробітників СММ
16:34, 02.02.2026
"Український дім" вперше буде представлено на Мюнхенській конференції з безпеки