Ігнат про атаку дронів на Москву: Це їхні внутрішні проблеми
Речник Повітряних сил Збройних сил України Юрій Ігнат назвав атаку безпілотних літальних апаратів по столиці РФ Москві у вівторок російськими внутрішніми проблемами.
"Читав. Бачив. Порадів. Більше нічого не можу сказати, що там сталося на Росії. Це їхні внутрішні проблеми", - сказав Ігнат в ефірі Національного телемарафону, відповідаючи на запитання ведучих, що він знає про цю атаку.
Водночас представник Повітряних сил зазначив, що в росіян "таких проблем буде чим далі, тим більше".
"Проблеми їм створюватиме і легіон " Свобода Росії", який уже в Бєлгородській та інших областях хоче скинути кривавий режим Путіна, щоб Росія була вільною, нарешті, державою, і легіон Республіки Ічкерія вже набирає обертів. Ну і, сподіваюся, інша Росія теж повстане проти цієї тиранії", - додав Ігнат.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Кличко: Бригада "Рубіж" отримала чергову партію допомоги від киян – 400 FPV-дронів
17:41, 11.03.2025
Камишін про дронову атаку на РФ: У цю гру можуть грати двоє
17:11, 11.03.2025
Українські захисники уразили низку стратегічних об’єктів РФ, задіяних у війні – Генштаб ЗСУ
14:26, 11.03.2025
Оккупанти атакували Херсон з дронів, є загиблий
12:34, 08.03.2025
Ворог вдарив дронами по Одесі, пошкоджена енергетика та горять будинки – Кіпер
23:16, 06.03.2025
ОСТАННЄ
Росіяни обстріляли 11 громад Сумської області - ОВА
03:38, 13.03.2025
Шведська та українська оборонні компанії Saab і Radionix підписали меморандум
02:43, 13.03.2025
Росіяни вдарили по багатоповерхівках у Костянтинівці, є загиблі та поранені