Під час воєнного стану в Києві заборонено навігацію суден, водних мотоциклів і засобів розваги на водних об'єктах - КМДА
Під час воєнного стану в столиці заборонено навігацію спортивних, малих і річкових суден, а також водних мотоциклів і засобів розваги на водних об'єктах, повідомляє Київська міська державна адміністрація.
"У Києві на час воєнного стану заборонено навігацію річкових, малих, спортивних суден, водних мотоциклів і засобів для розваг на водних об’єктах", - ідеться в повідомленні, оприлюдненому в телеграм-каналі в п'ятницю.
Зазначається, що "дозвіл на плавання суден, за зверненням суб’єктів господарювання, надається Київською міською військовою адміністрацією за погодженням з Командуванням угрупування сил і засобів оборони міста Києва".
Раніше повідомлялося, що Київська міська державна адміністрація не планує відкриття пляжного сезону, жителям і гостям столиці рекомендують утриматися від відвідування пляжів і зон відпочинку, оскільки там відсутні укриття.
Реклама
Реклама
ЩЕ ЗА ТЕМОЮ
Поліція викрила шахраїв, які заволоділи понад 2 млн грн під виглядом постачання дронів для ЗСУ
13:31, 04.12.2025
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер
11:59, 04.12.2025
Київ передав бійцям 3-го армійського корпусу ЗСУ нову партію допомоги – Кличко
20:07, 03.12.2025
НАЛУ ініціює звернення до Європарламенту щодо правил реєстрації українських організацій у Реєстрі прозорості ЄС
19:12, 03.12.2025
Novus в грудні відкриває 9 магазинів у столичному регіоні
13:04, 03.12.2025
ОСТАННЄ
Зеленський: Сьогодні найкращим подарунком для всієї України був би справедливий мир
14:25, 06.12.2025
Стрічка про ССО "Етос. Тінь вовка" вийшла на екрани в День ЗСУ
14:21, 06.12.2025
Зеленський підтвердив візит до Лондона у понеділок
14:16, 06.12.2025
"Укрзалізниця" відновила рух поїздів через Фастів
14:01, 06.12.2025
Зеленський проінформував генсека НАТО про перемовини української команди в США